Firma Falter jest polskim przedsiębiorstwem założonym w 1988 roku.

Wywodząc się z branży fotograficznej dziś zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w dziedzinie druku w technologii inkjetowej, solwentowej, termosublimacyjnej oraz srebrowej.


Inkjet
W tej kategorii oferujemy materiały eksploatacyjne marki Solution, Hahnemuehle, Harman by Hahnemuehle i Kodak jak również drukarki wielkoformatowe marki Epson.
Znane i cenione media marki SOLUTION takie jak: papiery powlekane, papiery i folie samoprzylepne, papiery mikroporowe, papiery fineart, folie, płótna oraz pochodzące z USA tusze SOLUTION Premium do drukarek wielkoformatowych ( m. in. Epson), gwarantują wysoką jakość wydruków pigmentowych przy znacznie niższych kosztach. Pracując na produktach marki Solution można zaoszczędzić ponad 50% kosztów materiałów bez utraty jakości. Natomiast gwarancją wysokiej jakości wydruku są profile ICC.


Od 2008 roku firma Falter jest wyłącznym przedstawicielem papierów Hahnemühle FineArt w Polsce. Założona w 1584 roku firma Hahnemuehle jest najstarszą niemiecką firmą papierniczą. Prowadzona przez nas grupa produktów Digital FineArt to papiery artystyczne o różnych gramaturach i strukturach oraz płótna do wydruków w technologii inkjetowej wykorzystywane przez fotografików i artystów. Papiery Hahnemühle przeznaczone są do wydruków fotografii, obrazów, grafik oraz reprodukcji wszelkiego typu dzieł sztuki, nadając im unikalnego i jedynego w sobie charakteru. Jako światowy lider w dziedzinie papierów firma Hahnemühle łączy w imponujący sposób precyzje papierów cyfrowych z pięknem artystycznych papierów.


Termosublimacja
Jako oficjalny przedstawiciel Mitsubishi Electric na Polskę oferujemy drukarki i systemy do obróbki i wydruku zdjęć, zdjęć legitymacyjnych, kalendarzy, kartek okolicznościowych. Najbardziej rozbudowanym urządzeniem jest natomiast Pocketbook Express które oprócz w/w usług wykonuje również foto książki od projektu do wydruku w 5min.

Technologia srebrowa
Zgodnie z korzeniami firmy (fotografia srebrowa) oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów na papiery i chemię do minilabów posiadamy w naszej ofercie te produkty marki FujiFilm oraz Kodak jak również akcesoria oraz inne materiały eksploatacyjne.


Zapraszamy do współpracy!