Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Z firmą Falter współpracujemy od połowy 2012 roku i bardzo wysoko oceniamy jakość tej współpracy zarówno w obszarze sprawności i kompetencji obsługi, jak również zamawianych materiałów eksploatacyjnych oraz doradztwa i wsparcia szkoleniowego.

Szczególnie wysoko oceniamy przydatność szkolenia przeprowadzonego dla naszych pracowników w obszarze zarządzania barwą w obrazie i wielkoformatowym druku cyfrowym.

Odpowiada nam również szeroka oferta materiałów eksploatacyjnych, szczególnie podłoży do druku wielkoformatowego, urozmaicona pod względem zastosowania, ale i zróżnicowana cenowo, co jest ważne w procesie dydaktycznym.

Łączę wyrazy szacunku,

dr hab. Aleksandra Janik
Pracownia Druku Cyfrowego
i Technik Eksperymentalnych
Wydział Grafiki i Sztuki Mediów

Studio Gammut

Z firmą Falter współpracujemy od samego początku naszej działalności. Zamawiamy głównie płyty piankowe, służące do produkcji fotoboardów, czyli nowoczesnej formy ekspozycji zdjęć. Kupujemy także papier Solution Fine Art Photo White. Jest to podłoże z najwyższej jakościowej półki, a jednocześnie przystępne cenowo. Cieszy się dużym zainteresowaniem u naszych klientów.

Pozdrawiam,

Grzegorz Krajewski
www.studiogamut.pl
www.facebook.com/studiogamut

JBR Foto-Beata Zawitkowska

Z firmą Falter współpracujemy od kilku lat. Pierwszą osobą, która wprowadziła nas w świat papierów (bo głownie nasze zamówienia dotyczą materiałów do druku pigmentowego) była Pani Anna Cieśla. Po niedługim czasie realizację naszych zamówień przejęła Pani Sonia Korpik.

Nie mieliśmy okazji poznać Pani Soni osobiście, nasz kontakt w sprawach zamówień ogranicza się przede wszystkim do korespondencji pocztą e-mail i od czasu do czasu – rozmów telefonicznych. W tym okresie, na ogromną pochwałę zasługuje czas w jakim otrzymywaliśmy odpowiedź na każde pytanie zadane pocztą e-mail. W ciągu kilku minut otrzymujemy wyczerpującą odpowiedź. Często pytania dotyczą dostępności materiałów, ale były i są bardziej skomplikowane, np. dotyczące właściwości technicznych określonych produktów. Pani Sonia zawsze udziela nam satysfakcjonującej odpowiedzi lub odsyła nas do kompetentnych fachowców w dziedzinie druku lub osób odpowiedzialnych za dział serwisu (kiedy mieliśmy problem techniczny z naszą drukarką). Na bieżąco byliśmy i jesteśmy informowani o ciekawych akcjach promocyjnych. Pani Sonia doskonale rozpoznała zakres naszych potrzeb i celnie proponuje produkty, które mogą nas zainteresować. Wielokrotnie rewanżowaliśmy się zamówieniami polecanych produktów. Tak błyskawiczna wymiana korespondencji pocztą e-mail, mimo że mamy XXI wiek, nadal jest czymś wyjątkowym. Prowadząc naszą firmę wielokrotnie spotykamy się z zupełnym ignorowaniem pytań wysyłanych pocztą e-mail lub udzielaniem odpowiedzi po kilku dniach. Nigdy taka praktyka nie spotkała nas ze strony firmy Falter. Za to Pani Soni bardzo dziękujemy.

Podsumowując – nadal mamy nadzieję na współpracę na wysokim poziomie, jaki za pośrednictwem Pani Soni mamy z firmą Falter. Doceniamy opiekę nad naszą firmą, mając pełną świadomość, że nie jesteśmy klientem strategicznym Państwa Firmy. Mimo to zawsze możemy liczyć na produkt wysokiej jakości, błyskawiczne przesyłki a czasem miły rabat, który jeszcze bardziej motywuje nas do podtrzymywania współpracy z Firmą Falter i oferowania naszym Klientom produktów zamówionych w Państwa Firmie. Pewnie, że czasem chciałoby się, żeby tych procentów było kilka więcej, ale i tak jesteśmy wdzięczni za te, które dostajemy. ;) Chętnie wdrażamy nowe materiały wprowadzane przez Firmę Fater a to dzięki temu, że możemy liczyć na szybkie wsparcie techniczne – np. w zakresie przygotowania (bezpłatnie) profili kolorystycznych do nowych papierów czy płócien.

Przy okazji pozwolimy sobie na krótką ocenę naszych zamówień. Dotyczą one przede wszystkim papierów i płócien marki Solution. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich jakości. Naszym zdaniem – zarówno technicznie jak i wizualnie nie odbiegają od znacznie droższych materiałów innych firm z którymi mamy możliwość je porównywać. Nie zdarzyły nam się do tej pory żadne problemy z papierami, płótnami, piankami, blejtramami. Przygotowaliśmy już sporą listę kolejnych zamówień i w miarę możliwości – będziemy je sukcesywnie realizować. Mamy nadzieję, że nadal będzie nam w tym pomagała Pani Sonia Korpik.

JBR Foto-Beata Zawitkowska

Fotoplastyka - Leszek Frankowski

W swoim zakładzie posiadamy drukarkę wielkoformatową Epson Stylus Pro 9800. Jest to już starszy model drukarki, który do dziś non stop pracuje. Przejście z oryginalnych tuszy na tusze Solution okazało się dużo łatwiejsze niż przypuszczaliśmy. Zrobiliśmy to w marcu 2013 roku. Korzystając z promocji wymieniliśmy cały komplet tuszy na raz. Do dziś drukujemy na tuszach Solution Premium bez żadnych problemów. Z biegiem czasu poszerzyliśmy naszą współpracę o papiery, płótna i pianki. W firmie Falter znaleźliśmy nie tylko dobrego dostawcę ale także kompetentnego partnera w sprawach technicznych.

Leszek Frankowski
współwłaściciel

Zakład Produkcyjno-usługowo-handlowy Jacek Kremer

Współpraca z firmą Falter Sp. z o.o. rozpoczęła się od zakupu pierwszej drukarki wielkoformatowej i od tamtej pory zaopatruję się również w Falter Sp. z o.o. w materiały eksploatacyjne (tusze, papier - Solution). Zarówno z zakupionego sprzętu jak i materiałów jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze układająca się współpraca i zadowolenie z usług firmy, jak i fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne, skłoniło mnie do zakupu kolejnej drukarki.

Mam przyjemność współpracować z przedstawicielem handlowym Panią Sonią Korpik, która ma profesjonalne podejście do Klienta. Jest osobą kompetentną, rzetelną i bardzo kontaktową. Nasza współpraca układa się pomyślnie.

Firma jest solidna i otwarta na potrzeby Klienta a oferowane produkty są najwyższej jakości.
Z całą pewnością polecam firmę Falter Sp. z o.o.

Emilia Kremer

Zakład C-P "Marcyś"

Z wielką przyjemnością zaświadczam, iż firma Falter sp. z o.o. z Pniew wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem, niezwykłą solidnością oraz jest bezspornie jednostką godną zaufania.
Bardzo wysoka jakość materiałów eksploatacyjnych i cała gama wysokiej klasy papierów do druku oraz podkładów sprawia, że nie tracę czasu na szukanie innych rozwiązań ponieważ wszystko mam w jednym miejscu. Fachowa wiedza pracowników firmy i niezwykle miła atmosfera podczas składania każdego zamówienia ułatwia cały proces. Oprócz tego zespół zawsze jest chętny do udzielenia pomocy i wskazówek dotyczących materiałów z oferty firmy. Pracownicy działu handlowego firmy Falter sp. z o.o. są przykładem profesjonalistów. Bardzo dużą zaletą jest czas realizacji zamówienia, które przeważnie następnego dnia jest doręczone pod wskazany adres. Dodatkowo współpraca z Falter sp. z o.o. zaowocowała nabyciem wielu nowych doświadczeń oraz przyswojeniem szeregu interesujących i wartościowych informacji odnośnie druku i kreatywnych rozwiązań ekspozycji prac.

W wyniku wszystkich wspomnianych aspektów, z pełną świadomością oraz czystym sumieniem polecamy firmę Falter sp. z o.o. jako partnera w biznesie.

Paweł Grążawski
Właściciel

PRACOWNIA DRUKU • WWW.INCZ.PL

Kontakt z firmą FALTER nawiązałem jesienią 2013 roku. Do nowo otwartej pracowni druku poszukiwałem dostawcy papierów fotograficznych dla drukarki EPSON STYLUS PRO. Do tego momentu kontakt z przedstawicielami różnych firm był dla mnie negatywnym doświadczeniem. Zasadniczym problemem w sytuacji uruchamiania pracowni druku był dobór rodzaju papierów dla potencjalnych klientów, a co z tym idzie posiadanie próbek do wglądu.

Osobą kontaktową w firmie FALTER od początku naszej współpracy do teraz jest pani SONIA KORPIK. Okazało się, że firma oferuje pełną gamę próbników, co było dla mnie nielada zaskoczeniem. Pani Korpik doradzała w tym zakresie bardzo profesjonalnie, na wszelkie pytania odpowiadała bardzo dokładnie, zawsze służyła radą, a jeżeli moje pytania wykraczały poza obszar jej kompetencji kontaktowała mnie z osobami, które ten problem rozwiązywały.

Dodatkowo serwis związany z zamówieniem towaru i transportem do mojej pracowni zawsze przebiegał bardzo sprawnie. Fakt, że od naszego pierwszego kontaktu do dzisiaj nie zamawiałem w żadnej konkurencyjnej firmie mówi sam za siebie.

Jeżeli chodzi o papiery fotograficzne korzystam z papierów SOLUTION i SOLUTION FINE ART, z których jestem bardzo zadowolony. Ich faktura, gramatura, odwzorowanie barw oraz dość duży wybór bardzo mnie satysfakcjonuje. Nie ukrywam, że ważnym aspektem w tej kwestii jest stosunek jakości do ceny, który w przypadku papierów SOLUTION jest bardzo satysfakcjonujący.

Z panią SONIĄ KORPIK udało nam się już porozmawiać na temat przyszłej współpracy firmy FALTER i pracowni druku - INCZ, która w najblizszym czasie będzie się bardzo intensywnie rozwijać.

Z poważaniem
Łukasz Kania

Foto-express Jan Wiśniewski

Firma „Foto-express” Jan Wiśniewski z siedzibą w Słupcy poleca firmę „Falter” Sp. z o.o. jako profesjonalnego współpracownika w zakresie zaopatrzenia naszej firmy w drukarki, atramenty, tonery, papier do wydruku oraz szeroki asortyment z branży fotograficznej i poligraficznej. Pragnę również polecić obsługę firmy w osobie Pani Soni Korpik gdyż jest ona osobą kompetentna i bez wahania można stwierdzić, iż jest to osoba godna zaufania
Z przyjemnością możemy polecić firmę "Falter" jako solidnego partnera.

Jan Wiśniewski